Të martën, Dega e BDI-së në Vrapçisht do ta hap Shtabin komunal zgjedhor në Negotinë

Negotinë, me 1 shkurt 2016

Të martën në Negotinë, Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim do ta hap solemnisht Shtabin komunal zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme Parlamentare të 24 Prillit.  

“Njoftojmë qytetarët e komunës së Vrapçishtit, anëtarët dhe simpatizantët e BDI-së, se me datë 02.02.2016,  ora 17.00, NË në fshatin Negotinë do të bëhet hapja solemne e zyrës së Shtabit komunal”, njoftojnë nga Dega e BDI-së në Vrapçisht, transmeton Radio Vala.

 955 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: