Delegacion nga Bashkimi Demokratik për Integrim viziton shtabin e degës në Mavrovë dhe Rostushë

Mavrovë, me 31 janar 2016

Sot, delegacion i Bashkimit Demokratik për Integrim i përbërë prej nënkryetarit të BDI-së dhe koordinatorit të zonës 5 për zgjedhjet e parakohshme Izet Mexhiti, koordinatorit të grupit parlamentar Talat Xhaferi, kryetarit të Komunës së Dibrës Ruzhdi Lata, deputetes Vjollca Memedi dhe zv. ministri i Financave Ardian Xheladini, vizituan shtabin e degës së Mavrovës dhe Rostushes dhe strukturën lokale. 

“Në këtë takim u realizua një bashkëbisedim shumë i sinqertë dhe i hapur me strukturën dhe popullatën”, thuhet në njoftimin e kryetarit të komunës së Çairit, Izet Mexhiti.

/Radio Vala

 875 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: