Nga 1 shkurti ndalohet gjahu

Gostivar, me 31 janar 2016

Shoqata e Gjuetarëve “Mufllon”, Sërmnovë Gostivar, i informon të gjithë anëtarët se prej datës 01.02.2016, ndalohet gjahu. 

“Falënderojmë të gjithë anëtarët që gjatë sezonit të gjuetisë respektuan rregullat dhe ligjin për gjah”, njoftojnë nga SH “Mufllon”.  /Radio Vala

 953 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: