Mjegull në disa drejtime rrugore

Shkup, 29 janar 2016 – Dukuri të mjegullës me dukshmëri prej 50-100 metra ka në drejtimet rrugore Tetovë-Shkup, Shkup-Veles, Negotinë-D. Kapi, Berovë-Dellçevë dhe në Saramzalinë, kumtoi LAMM.

Komunikacioni në të gjitha rrugët e tjera të vendit po zhvillohet pa pengesa dhe ndalesa, vende-vende nëpër rrugë të lagështa./Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: