Grupet partiake në takim të ri për mediat dhe listën zgjedhore

Shkup, 25 janar 2016 – Takimet e grupeve partiake të punës për plotësimin e obligimeve të cilat dalin nga marrëveshja e Përzhinos do të vazhdojnë sot në orën 17:00, kumtoi ndërmjetësi evropian, Piter Vanhaute.

Në takimin e sotëm do të bisedohet për mediat dhe për metodologjitë për azhurnimin e listës zgjedhore.Radio Vala

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: