Ka realizuar takimin e dytë me mbështetësit e saj në Rorschach, kandidatja Adelina Muhagjeri

Rorschach, me 20 janar 2016

Të mërkurën me 20 janar 2016, kandidatja për anëtare të Këshillit të Kantonit të St. Gallenit, Adelina Muhagjeri ka realizuar takimin e dytë me mbështetësit e saj në zonën e Rorsrachach-ut, transmeton RTV Syri Blue,  

Gjithashtu është caktuar edhe koordinimi i ditëve në vazhdim të fushatës zgjedhore.

“Besojmë që së bashku mund të bëjmë ndryshime dhe të kontribuojmë për të mirë në qytetin ku jetojmë – Rorschach”, thekson kandidatja Adelina Muhagjeri. 

Kujtojmë që Adelina Muhagjeri është kandidate e Partisë Socialdemokrate SP dhe kandidon për anëtare të Këshillit të Kantonit të St. Gallenit në zonën e Rorschachut. Zgjedhjet do të mbahen me 28 shkurt. /Radio Vala

 861 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) FC Prishtina Bern shënon fitore bindëse përpara publikut vendas

 4,854 total views,  13 views today

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: