Ekskluzive: Isa erdhi në Maqedoni

Shkup, me 21 janar 2016 Shtatorja e heroit kombëtar Isa Boletinit që do të vendoset në Saraj, tash është sjell në Maqedoni. Në kufi kanë dal vetë Zëvendësdrejtori i Doganave të Maqedonisë, Lavdrim Veliu dhe kryetrai i komunës së Sarajit, Bekim Murati, transmeton ekskluzivisht Radio Vala.

 681 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Enver Maliqi emërohet nënkryetar i Shkupit

Siç informojnë autoritetet e qytetit kryebashkiaku i Shkupit Petre Shilegov emëroi Enver Maliqin për zëvendës të …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: