Nxënësit kthehen në mësim pas pushimit dimëror

Shkup, 21 janar 2016  – Për rreth 270.000 nxënës në shkollat fillore dhe të mesme sot është dita e parë shkollore në gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2015/2016.

Nxënësit të cilët ishin në pushim nga 30 dhjetori i vitit 2015 sot kthehen në bankat shkollore./Radio Vala

 760 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: