Ditë të hapura të Kadastrës dhe Drejtorisë për Çështje pronësore juridike

Shkup, 12 janar 2016 – Agjencia për kadastrën e patundshmërive dhe Drejtoria për çështje pronësore-juridike në Veles do të informojnë për Ditët e hapura të përbashkëta të cilat i organizojnë dy institucionet.

Në konferencën për shtyp fjalim do të mbajnë drejtori i Agjencisë për Kadastër, Sllavçe Tërpeski dhe drejtori i Drejtorisë për Çështje pronësore-juridike, Zoran Kërstanoski. /Radio Vala

 3,389 total views,  14 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Mickoski: Një ditë pas ditëlindjes sime, më 30 shtator do ta shihni vendimin tim për referendumin

E shfrytëzoj këtë rast t’u drejtohem personalisht qytetarëve të Republikës së Maqedonisë, ndërkaq e njëjta …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: