Kryetari Bejta takoi njërin nga drejtuesit e fabrikës për produktet e qumështit “Sytash”

Gostivar, 11 janar – Përmes një postimi në Fejsbuk, kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, njoftoi se sot në kabinetin e tij njërin nga drejtuesit kryesor të fabrikës për produktet e qumështit “Sytash” në Maqedoni.

“Nga takimi i përzemërt në kabinetin tim me menaxherin për furnizime dhe logjistikë në fabrikën për produktet e qumështit “Sytash” në Maqedoni, Xhoshkun Rexhepi, i cili ishte i shoqëruar edhe nga pronari i restorantit të mirënjohur nga Tetova “Pesë Yje”, Dashmir Rexhepi. Ishte një takim i përzemërt dhe i ngrohtë”, shkruan Bejta në profilin e tij zyrtar në Fejsbuk.  

 

 

 834 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

(Video) Renova në pritje të sfides europiane, Islami: Jemi mirë të përgatitur

Yerevan, me 26 Gusht 2020 KF Renova ka mbërritur në kryeqendrën e Azerbajxhanit në Yerevan. …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: