Bajram Kadrija: Mbarësia dhe suksesi Bashkë të na shoqëroje edhe në vitin e Ri 2016

Të nderuar qytetarë, 

Me rastin e ndërrimit të motmoteve, shpreh urimet më të përzemërta për Ju dhe familjet e juaja duke ju dëshiruar shëndet, sukses dhe mbarësi në Vitin e Ri 2016. 

Viti 2015 ishte ndër vitet më të mira për komunën tonë dhe ne besojmë se mbarësia dhe suksesi Bashkë do të na shoqëroje edhe në vitin e Ri 2016, duke bërë punë të dobishme dhe të vlefshme për qytetarët tonë. 

Urime të përzemërta!

Me respekt, 

Bajram Kadrija

Kryetar i Komunës së Vraçishtit

 

/Radio Vala

 976 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Enver Maliqi emërohet nënkryetar i Shkupit

Siç informojnë autoritetet e qytetit kryebashkiaku i Shkupit Petre Shilegov emëroi Enver Maliqin për zëvendës të …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: