Bejta: Urimet më të ngrohta për një Vit të Ri të begatë, urojmë që 2016-ta të jetë akoma më i suksesshëm

Gostivar, me 31 dhjetor – 2015

Të nderuar qytetarë,

Kam kënaqësinë që në emrin tim personal dhe në emër të të gjitha institucioneve të Komunës së Gostivarit,  t’ju përcjell urimet më të ngrohta për një Vit të Ri të begatë, duke dëshiruar që në çdo familje të mbizotërojë shëndeti, dashuria, lumturia dhe harmonia.

Ndajmë bindjen se viti 2015 ishte një vit i suksesshëm për të gjithë Ne, por besojmë dhe urojmë që Viti i Ri 2016 do të jetë një vit akoma edhe më i suksesshëm. 

Urime të përzemërta dhe suksese për të gjithë në vitin 2016 !

Me respekt,

Nevzat Bejta – Kryetar i Komunës së Gostivarit

 

 

/Radio Vala

 960 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: