Nxënësit filliuan pushimet dimërore

Shkup, 30 dhjetor 2015 – Për rreth 270.000 nxënës në shkollat tetëvjeçare dhe të mesme sot fillojnë pushimet dimërore.

Mësimi  nga viti shkollor 2015/2016 do të vazhdojë më 21 janar të vitit 2016. /Radio Vala

 995 total views,  3 views today

About Kasam Selimi

Check Also

Në Gostivar u mbajt manifestimi tradicional tradicional dedikuar festës së 7 Marsit

    Gostivar, me 8 Mars – 2017   Me intonimin e himnit kombëtar nga …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: