Azizi: Pushimi dimëror në shkollat e Gostivarit fillon nga data 30 dhjetor dhe mbaron me 20 janar

Gostivar, me 28 dhjetor 2015

Departamenti për Arsim, Kulturë dhe Sport në Komunën e Gostivarit, njofton të gjitha shkollat fillore dhe të mesme publike se pushimi dimëror për nxënësit fillon nga data 30.12.2015 dhe mbaron më datë 20.01.2016.

“Departamenti për Arsim, Kulturë dhe Sport në Komunën e Gostivarit, të gjithë nxënësve u uron pushim të këndshëm dhe shëndet”, thuhet në mesazhin e udhëheqësit të Departamentit për Arsim, Kulturë dhe Sport në komunën e Gostivarit, Edit Azizi. 

Radio Vala

 862 total views,  1 views today

About Kasam Selimi

Check Also

22 vite nga ngjarjet e përgjakshme të 9 Korrikut të vitit 1997 në Gostivar

Gostivar, me 9 Korrik 2019 – Sot pas plotë 22 vitesh, qytetarët e Gostivarit përkujtojnë …

Lini një Përgjigje

Këtë e pëlqejnë %d blogues: