Auto makina, prezantim nga Ludo&Cufi

(Video) Toyota RAV-4 hybrid modeli i ri

Toyota rav-4 hybrid modeli i ri SUV-i Hybrid me i shitur ne bote, teknologjia hybrid (motor i nxehtis + motor elektik) nuk esht e re te Toyota pasi qe po e perdorin me vite te tera. Nje makin me nje kualitet te mire pra i ka te gjitha cfar mund …

Read More »

(Video) VW Touareg modeli i ri

Pershendetje miq VW Touareg modeli i ri. Nje gjigand i vertete nga te gjitha pikepamjet, nje super teknologji dhe luks!! E projektuar per te bere me mira kilometra, familjare dhe shum komfort. Per te gjitha stinet. Pra mos keni turp per te u regjistruar dhe per te bere nje like …

Read More »

(Video) Mini Cooper modeli i ri

Mini Cooper modeli i ri, nje automakine qyteti qe te ben te ndjehesh unik dhe i vecant. Me nje motor 1.5l konsumimi i karburantit i kursyer ne maksimum. Moderne, teknolgjike dhe me linja interesante. Komentoni ne qofte se jeni per ose kunder keti modeli!

Read More »

(Video) Tesla Model 3, Makina elektrike më e shitur në të gjithë globin

Tesla model 3, Makina elektrike me e shitur në të gjithë globin. Ekrani gjigant brenda dhe dizajni bëjnë që Tesla te dallohet nga të gjitha Automakinat e tjera. Një super autonomi prej 530 km, mos e humbni këtë video. Regjistrohuni te video kanali YouTube ludo&cufi, bëni like dhe klikoni te …

Read More »

(Video) Makina 100 % elektrike Nissan Leaf 62 kwh modeli i fundit

Te kjo video do të shohim një makinë 100% elektrike, pra po bëjmë fjalë për Nissan Leaf 62 kwh modeli i fundit. Nissan ka me shumë se 10-të vite qe po investon në këtë fushë, ne vitin 2018-të ka qenë makina me e shitur në Europë. Sot do te shohim …

Read More »

(Video) AMG GT4 63s modeli i ri

Te kjo video do të shohim një super makinë, një bishë e vërtetë, pra flasim për Mercedes Benz GT 4 AMG 63s. Do të shohim çmimin sa kushton, do e provojmë për të parë se si po shkon, çfarë teknologjie posedon, asistencën e drejtimit etj… Për më tepër, ndiqeni prezantimin …

Read More »