Lajme nga Zvicra

(Video) Labinot Xhoxhaj dhe Ramadan Milaku në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern LINDIM JUSUFIN, trajner në FC Brig-Glis Wallis BESIM Bublicen, saloni i shitjes dhe riparimit të telefonave MultiPhone në Basel NEHAT Rexhepin, Restorant …

Read More »

1 vjet SPORTI SHQIPTAR NË MËRGIM

16-të dhjetori, ora 21:00, sjellin kujtime shumë të veçantë për mua. Në këtë datë, në këtë orë, përpara një viti u bë transmetimi i emisionit të parë të rregullt sportiv në mërgatën shqiptare, Sporti Shqiptar në Zvicër, tani Sporti Shqiptar në Mërgim, në TV Syri në Zvicër dhe në dritaren …

Read More »

(Video) Mesazhi im për 1 vjetorin e emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim

Mesazhi im për 1 vjetorin e emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern LINDIM JUSUFIN, trajner në FC Brig-Glis Wallis BESIM Bublicen, saloni i …

Read More »

(Video) Amir Bilalli, futbollisti i Academica Clinceni-t në Sportin Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 53-të, kushtuar futbollistit të FC Academica Clinceni-t, Amir Bilallit Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern …

Read More »

(Video) Jashar Ajdini dhe Perparim Rexhepi në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 52-të, kushtuar dy ish trajnerëve të FC Ilirisë së Solothurn-it, Jashar Ajdinit dhe Perparim Rexhepit Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në …

Read More »

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim te FC Tetova e Basel-it

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 51-të, FC Tetovës së Basel-it Bashkëbisedues: Fatmir Osmani, kryetar Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern …

Read More »

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë në Basel. Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania …

Read More »

(Video) Toyota RAV-4 hybrid modeli i ri

Toyota rav-4 hybrid modeli i ri SUV-i Hybrid me i shitur ne bote, teknologjia hybrid (motor i nxehtis + motor elektik) nuk esht e re te Toyota pasi qe po e perdorin me vite te tera. Nje makin me nje kualitet te mire pra i ka te gjitha cfar mund …

Read More »

(Video) Fitore me TKO nga Egzon Maliqaj kundër serbit Dragisiç

Boksieri shqiptar Egzon Maliqaj ka shënuar fitoren e 8-të në karrierë në boksin profesional. Me TKO, në raundin e 7-të, boksieri Maliqaj mposhti serbin Sladjan Dragisic. Ndeshja u zhvillua në Sissach të Basel-it dhe këtë ndeshje interesante e ndoqën edhe qindra dashamirë dhe përkrahës të Egzon Maliqajt. Ndeshja u transmetua …

Read More »