Lajme

(Video) Sporti Shqiptar në Mërgim te FC Tetova e Basel-it

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 51-të, FC Tetovës së Basel-it Bashkëbisedues: Fatmir Osmani, kryetar Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern …

Read More »

(Video) Boksieri Arnold Gjergjaj në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 50-të, kushtuar Arnold Gjergjajt, boksier. Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern LINDIM JUSUFIN, trajner në …

Read More »

(Video) Përkrahësi i sportit, Besim Bublica në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 49-të, kushtuar Besim Bublicës, drejtorit sportiv të FC Dardanisë në Basel. Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania …

Read More »

(Video) Toyota RAV-4 hybrid modeli i ri

Toyota rav-4 hybrid modeli i ri SUV-i Hybrid me i shitur ne bote, teknologjia hybrid (motor i nxehtis + motor elektik) nuk esht e re te Toyota pasi qe po e perdorin me vite te tera. Nje makin me nje kualitet te mire pra i ka te gjitha cfar mund …

Read More »

(Video) VW Touareg modeli i ri

Pershendetje miq VW Touareg modeli i ri. Nje gjigand i vertete nga te gjitha pikepamjet, nje super teknologji dhe luks!! E projektuar per te bere me mira kilometra, familjare dhe shum komfort. Per te gjitha stinet. Pra mos keni turp per te u regjistruar dhe per te bere nje like …

Read More »

(Video) Mini Cooper modeli i ri

Mini Cooper modeli i ri, nje automakine qyteti qe te ben te ndjehesh unik dhe i vecant. Me nje motor 1.5l konsumimi i karburantit i kursyer ne maksimum. Moderne, teknolgjike dhe me linja interesante. Komentoni ne qofte se jeni per ose kunder keti modeli!

Read More »

(Video) Boksieri i ri Benjamin Ademi në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim 48

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 48-të kushtuar boksierit të ri Benjamin Ademit Bashkëbisedues: Benjamin Ademi Arsim Ibrahimi Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë …

Read More »

(Video) Fitore me TKO nga Egzon Maliqaj kundër serbit Dragisiç

Boksieri shqiptar Egzon Maliqaj ka shënuar fitoren e 8-të në karrierë në boksin profesional. Me TKO, në raundin e 7-të, boksieri Maliqaj mposhti serbin Sladjan Dragisic. Ndeshja u zhvillua në Sissach të Basel-it dhe këtë ndeshje interesante e ndoqën edhe qindra dashamirë dhe përkrahës të Egzon Maliqajt. Ndeshja u transmetua …

Read More »