TV/Video lajme

(Video) Toyota RAV-4 hybrid modeli i ri

Toyota rav-4 hybrid modeli i ri SUV-i Hybrid me i shitur ne bote, teknologjia hybrid (motor i nxehtis + motor elektik) nuk esht e re te Toyota pasi qe po e perdorin me vite te tera. Nje makin me nje kualitet te mire pra i ka te gjitha cfar mund …

Read More »

(Video) VW Touareg modeli i ri

Pershendetje miq VW Touareg modeli i ri. Nje gjigand i vertete nga te gjitha pikepamjet, nje super teknologji dhe luks!! E projektuar per te bere me mira kilometra, familjare dhe shum komfort. Per te gjitha stinet. Pra mos keni turp per te u regjistruar dhe per te bere nje like …

Read More »

(Video) Mini Cooper modeli i ri

Mini Cooper modeli i ri, nje automakine qyteti qe te ben te ndjehesh unik dhe i vecant. Me nje motor 1.5l konsumimi i karburantit i kursyer ne maksimum. Moderne, teknolgjike dhe me linja interesante. Komentoni ne qofte se jeni per ose kunder keti modeli!

Read More »

(Video) Boksieri i ri Benjamin Ademi në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim 48

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 48-të kushtuar boksierit të ri Benjamin Ademit Bashkëbisedues: Benjamin Ademi Arsim Ibrahimi Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë …

Read More »

(Video) Fitore me TKO nga Egzon Maliqaj kundër serbit Dragisiç

Boksieri shqiptar Egzon Maliqaj ka shënuar fitoren e 8-të në karrierë në boksin profesional. Me TKO, në raundin e 7-të, boksieri Maliqaj mposhti serbin Sladjan Dragisic. Ndeshja u zhvillua në Sissach të Basel-it dhe këtë ndeshje interesante e ndoqën edhe qindra dashamirë dhe përkrahës të Egzon Maliqajt. Ndeshja u transmetua …

Read More »

(Video) Mundësit Almedin Ismaili dhe Milot Sokoli në emisionin Sporti Shqiptar në Mërgim

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 47-të Bashkëbisedues: Almedin Ismaili: Mundës në Wrestling Academy Bern Milot Sokoli: Mundës në Wrestling Academy Bern Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner …

Read More »

(Video) Gentjan «Getinho77» Zuta në Sportin Shqiptar në Mërgim 46

Sporti Shqiptar në Mërgim, emisioni i 46-të Bashkëbisedues: Gentjan «Getinho77» Zuta Autor dhe Udhëheqës i emisionit Kasam Selimi Realizimi: www.radiovala.com Mbështetje mediale: TV2 Gostivar, Muharrem Shaqiri Për përkrahje të emisionit Sporti Shqiptar në Mërgim, i FALËNDEROJ SHQIPRIM Salihun, trajner në klubin e karatesë Dardania në Lyss/Bern LINDIM JUSUFIN, trajner në …

Read More »

(Video) FC Besa i tuboi shqiptarët e Biel/Bienne-s për ndeshjen Maqedonia e Veriut – Kosova

Në organizim të klubit të futbollit FC Besa, në qytetin e Biel/Bienne-s në Zvicër, u organizua përcjellja e ndeshjes për kualifikim në kampionatin Europian në futboll, midis Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës. E Enjte, me 8 Tetor 2020

Read More »