Breaking News
Home / Lajme nga Zvicra (page 20)

Lajme nga Zvicra

75 – FC Zürichu shënon edhe golin e dytë

  70 – FC Zürichu mbtet me dhjetë futbollistë 66 – Sarr ndëshkohet me karton të Kuq pas ndëryrjes së palejuar nga Sanogo Sekoys. FC Zürichu njëzet minutat e ardhshme do ti zhvilloj me dhjetë lojtar. 64 – Marchasano provon ta befason portierin e YB-së, Woelfin, goditja përfundon në trupin …

Read More »

11 – Michael Frey shënon për FC Zürichun

Michael Frey shënon për FC Zürichun 13 – Adrian Winter provon ta befasoj Woelfin por ky i fundit mbron më së miri. 11 – Michael Frey godet nga distanca dhe shënon. FC Zürichu avancon 1:0. 9 – Fasnacht nuk e arriti topin ta dërgoj në rrjetë. Rasti më i mirë …

Read More »