Breaking News
Home / Foto Lajme

Foto Lajme

Nga Tribuna, ndeshja FC Kosova Cyrih – FC Rapperswil-Jona (Foto)

Cyrih, me 16 Shtator 2017 Po Ju sjellim disa fotografi të bëra nga Gazetari i Radio Valës dhe Albsport.ch, Kasam Selimi, nga Tribuna e Stadiumit Untoground, nga ndeshja e Kupës së Zvicrës, midis FC Kosova dhe FC Rapperswil-Jona. Këtë takim e ndoqën rreth 1000 dashamirë të futbollit. 4,410 total views, no …

Read More »