Breaking News
Home / Sport (page 30)

Sport

84 – Sulejamni shënon për BSC Young Boysin

  80 – BSC Young Boys shfaqet i rrezikshëm, ka gol, po shënon Miralem Sulejmani me Kokë. Barazohet rezultat 2:1. 78 – Marco Schönbächler hyn në vend të autorit të golit të dytë për FC Zurichun, Antonio Marchesano. 75 – Mesfushori Antonio Marchesano për mrekulli futtet në gjashtëmbëdhjetëshine BSC Young …

Read More »

75 – FC Zürichu shënon edhe golin e dytë

  70 – FC Zürichu mbtet me dhjetë futbollistë 66 – Sarr ndëshkohet me karton të Kuq pas ndëryrjes së palejuar nga Sanogo Sekoys. FC Zürichu njëzet minutat e ardhshme do ti zhvilloj me dhjetë lojtar. 64 – Marchasano provon ta befason portierin e YB-së, Woelfin, goditja përfundon në trupin …

Read More »

11 – Michael Frey shënon për FC Zürichun

Michael Frey shënon për FC Zürichun 13 – Adrian Winter provon ta befasoj Woelfin por ky i fundit mbron më së miri. 11 – Michael Frey godet nga distanca dhe shënon. FC Zürichu avancon 1:0. 9 – Fasnacht nuk e arriti topin ta dërgoj në rrjetë. Rasti më i mirë …

Read More »