Breaking News
Home / screenshot_20180316-2329191678574143.png / screenshot_20180316-2329191678574143.png

About Kasam Selimi

Check Also

Jo vetëm meshkujt, shënojnë Kristina Maksuti dhe Florijana Ismaili në Zvicër

E Diel, me 10 Shkurt 2019 Kristina Maksuti dhe Florijana Ismaili, dy futbollistet shqiptare me …

Lini një Përgjigje