Sead Rexhepi – Marshi i UÇK-së

Young Team Struga 2:6 FC Juventus (U11)

Blerim Ramadani – Potpuri, 1 vjet Albakult

Boksierët Faton Vukshinaj dhe Behar Sadiku fitojnë në Basel

Mora fjalë – Gent Selimi

Manifestimi i përvjetorit të pavarësisë së Kosovës në Biel/Bienne

Ibish Shala – Potpuri, Festa e pavarësisë së Kosovës në Ostermundigen

Xhemail Murtishi – Këngë me motive të jugut

Arnold Gjergjaj lufton për Titull në WBF Interkontinental

Sead Rexhepi – Kosova po qanë, kthehu

Gentian Surdulli – Rrjedhe në kënge e ligjerime

Shënimi i 15-të vjetorit të pavarësisë së Kosovës nga shoqata Bashkimi dhe Shkolla Shqipe

Grupi i vajza të Albakult-it – Oj Zogo

Behar Sadiku, Boksier

Armend Terziu & Blert Cervadiku – Bjeri tupanit

Shoqata Kulturore Shqiptare Bashkimi Ostermundigen ndanë Mirënjohje për gazetarin Kasam Selimin

Hadis dhe Festim Ademi, Boks

Oda e Simnicës së Gostivarit në klubin Shqiponja në Lyss, Zvicër

Sefer Seferi – Roman Kracik

Egzon Maliqaj – Sladjan Dragisic

© 2023 Radio Vala - Theme by WPEnjoy