FC Kosova e Cyrih-ut fituese e Kupës së Unionit në Zvicër 2023

FC Besa Biel/Bienne – FC Widnau

Young Team Strugë 0:1 Wiener Sportclub, Champions Trophy

Genti Selimi, FC Prishtina Bern, G Juniorët

Young Team Strugë 1:0 FK Ilićka, Champions Trophy

Historike, FC Iliria për herë të katër e fiton Kupën e Solothurn-it

Ragip Xhaka, babai i futbollistëve Taulant dhe Granit Xhakës

FC Prishtina Bern 1:1 FC Muri-Gümligen (golat dhe rastet)

FC Prishtina Bern (femrat/fraune) 2:2 Team Gürbetal Kaufdorf (ndeshja e plotë)

FC Iliria Solothurn – FC Subingen

FC Prishtina Bern (Jun.A 1/S) – FC Breitenrain (YL A)

Lorik Morina, Barça Academy World Cup 2023

FC Prishtina Bern, Dita e veprave të mira – Tag der guten Tat ​

FC Bern b 1:0 FC Prishtina Bern b (pjesa e parë e plotë – erste halbzeit)

FC Prishtina Bern 0:0 FC Farvagny (rastet dhe deklaratat)

Juniorët B, FC Prishtina Bern, trajnerët Berkan Idrizi, Qendrim Berisha

FC Prishtina Bern D/9 3:6 Team Grauholz (ndeshja e plotë)

Ish KF Liria Thurgau, Muzafer Memedi

Young Team Struga 2:6 FC Juventus (U11)

© 2023 Radio Vala - Theme by WPEnjoy